Instalacje Elektryczne
 


KAMERY COFANIA

Firma nasza zajmuje się profesjonalnym montażem kamer cofania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (kilkuset instalacji w kraju i za granicą) oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta, jest liderem na polskim rynku.

Kamery stosowane przez nas, przeznaczone są do montażu głównie na samochodach ciężarowych i sprzęcie ciężkim pracującym w trudnych warunkach, takich jak: kopalnie, kamieniołomy, palce budów. Świetnie sprawdzają się w krajach Europy Zachodniej we wszelkich pojazdach, w których widoczność jest ograniczona np. ładowarki, śmieciarki, TIRy itp.

Firma, której jesteśmy dystrybutorem, od 1983 r doskonali się w produkcji kamer. Proces ich wytwarzania jest zgodny z europejskimi standardami i normami m.in. ISO 9001, ISO 9141 czy ISO/TS 16949.

Kamery testowane są w skrajnie trudnych warunkach, gdzie sprawdzana jest ich wodoszczelność ciśnieniem do 140 bar, odporność na wibracje, wstrząsy, zmiany temperatury etc.

Aby zapewnić bezawaryjność montowanych przez nas systemów wizyjnych do instalacji używamy materiałów najlepszej jakości. Kabel z kamery, przeprowadzany bezpieczną drogą do monitora, umieszczany jest dodatkowo w gumowanej rurce odpornej na wysoką temperaturę, olej i uszkodzenia mechaniczne.

Zainstalowane przez nas kamery zapewniają bezpieczeństwo i ułatwiają pracę w firmach takich jak: Grupa Prefabet S.A., Masfalt sp. z o.o., Polbruk S.A., Bazaltex sp. z o.o., Cementownia Rejowiec S.A, Cementownia Ożarów S.A., Faelbud S.A., Olsztyńskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. i inne.

Jeżeli chciałbyś:

  • zwiększyć bezpieczeństwo w swojej firmie
  • zapewnić bezkolizyjne użytkowanie pojazdu bez zbędnych postojów spowodowanych np. naprawą zderzaka czy uszkodzeniem towaru
  • dodatkowo zabezpieczyć przed kradzieżą przewożony towar
  • aby instalacja działała bezawaryjnie przez wiele lat, a szkoda ci czasu na przestoje spowodowane ciągłymi wizytami serwisu i naprawami sprzętu,

skontaktuj się z nami. Przyjedziemy na montaż w dogodnym dla Ciebie terminie (nawet w sobotę lub niedzielę).

Zaufało nam już Wielu. I Ty możesz być jednym z nich.

Koszt zestawu wraz z dojazdem do klienta i montażem już od 1800 zł netto.

EL-KAM Paweł Leżanka
Spółdzielcza 20
18-100 Łapy
Polska
NIP: 966-130-22-11

email:
biuro@el-kam.eu
tel: +48 666 09 25 25


STRONA GŁÓWNA | KAMERY COFANIA |POMIARY ELEKTRYCZNE | INSTALACJE ELEKTRYCZNE | KONTAKT

© 2008 El-Kam. Created by Rutcom

Kamery CofaniasTRONA gŁÓWNA Kamery Cofania Instalacje Elektryczne